Ultima modificare: 1 Octombrie 2017

PROGRAM

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
08:00 - 09:00
Grup training
08:00
08:50
cu Ana Tatar
Grup trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Bogdan Ursu
Grup trainingcu Bogdan Ursu

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Ana Tatar
Grup trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Bogdan Ursu
Grup trainingcu Bogdan Ursu

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Ana Tatar
Grup trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
09:00 - 10:00
Fesieri & Andomene
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
Fesieri & Andomenecu Raluca Cristea

Durata: 50
Rebound
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
Reboundcu Raluca Cristea

Durata: 50
Tonifiere
09:00
09:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
TRX
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
TRXcu Raluca Cristea

Durata: 50
Tonifiere
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
Tonifierecu Raluca Cristea

Durata: 50
10:00 - 11:00
Tonifiere
10:00
10:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
Functional training
10:00
10:50
cu Ana Tatar
Functional trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
X-Tempo Energy
10:00
10:50
cu Rares Coman
X-Tempo Energycu Rares Coman

Durata: 50
Functional training
10:00
10:50
cu Ana Tatar
Functional trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Functional training
10:00
10:50
cu Ana Tatar
Functional trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
11:00 - 12:00
Pilates
11:00
11:50
cu Eliza Petrescu
Pilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50
Yoga
11:00
11:50
cu Eliza Petrescu
Yogacu Eliza Petrescu

Durata: 50
Pilates
11:00
11:50
cu Eliza Petrescu
Pilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
Balet
COPII & ADULTI
15:00
15:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Recuperare fizica
15:00
16:00
cu Nicoleta Rionesei
Recuperare fizicacu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
16:00 - 17:00
Balet
COPII
16:00
16:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
Balet
COPII
16:00
16:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Balet
COPII & ADULTI
16:00
16:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Balet
ADULTI
16:00
16:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
17:00 - 18:00
Yogilates
17:00
17:50
cu Eliza Petrescu
Yogilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50
Balet
COPII (sala 2)
17:00
17:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50

Balet
ADULTI
17:00
17:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
Balet
COPII (sala 2)
17:00
17:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50

Yogilates
17:00
17:50
cu Eliza Petrescu

Yogilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50
Balet
COPII & ADULTI
17:00
17:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50

KHAI-BO
17:00
17:50
cu Ana Hornoiu

KHAI-BOcu Ana Hornoiu

Durata: 50
Balet
ADULTI
17:00
17:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
18:00 - 19:00
Kangoo Jumps
18:00
18:50
cu Lavinia Barzan
Kangoo Jumpscu Lavinia Barzan

Durata: 50
X-Tempo Energy
18:00
18:50
cu Rares Coman
X-Tempo Energycu Rares Coman

Durata: 50
TRX
18:00
18:50
cu Nicolae Spataru
TRXcu Nicolae Spataru

Durata: 50
Circuit
18:00
18:50
cu Nicolae Spataru
Circuitcu Nicolae Spataru

Durata: 50
Kangoo Jumps
18:00
18:50
cu Lavinia Barzan
Kangoo Jumpscu Lavinia Barzan

Durata: 50
19:00 - 20:00
Tonifiere
19:00
19:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
Fesieri & Andomene
19:00
19:50
cu Raluca Cristea
Fesieri & Andomenecu Raluca Cristea

Durata: 50
Full body training
19:00
19:50
cu Rares Coman
Full body trainingcu Rares Coman

Durata: 50
Tonifiere
19:00
19:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
Zumba
19:00
19:50
cu Alexandra Karin
Zumbacu Alexandra Karin

Durata: 50
20:00 - 21:00
Limitless
20:00
20:50
cu Rares si Raluca
Limitlesscu Rares Coman si Raluca Cristea

Durata: 50
Zumba
20:00
20:50
cu Alexandra Karin
Zumbacu Alexandra Karin

Durata: 50
Kangoo Jumps
20:00
20:50
cu Lavinia Barzan
Kangoo Jumpscu Lavinia Barzan

Durata: 50
Limitless
20:00
20:50
cu Rares si Raluca
Limitlesscu Rares Coman si Raluca Cristea

Durata: 50
Kick Ass Bootcamp
20:00
20:50
cu Ana Hornoiu
Kick Ass Bootcampcu Ana Hornoiu

Durata: 50

Luni

  • Grup training cu Ana Tatar
    08:00 - 08:50
  • Fesieri & Andomene cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    10:00 - 10:50
  • Yogilates cu Eliza Petrescu
    17:00 - 17:50
  • Kangoo Jumps cu Lavinia Barzan
    18:00 - 18:50
  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    19:00 - 19:50
  • Limitless cu Rares si Raluca
    20:00 - 20:50

Marti

  • Grup training cu Bogdan Ursu
    08:00 - 08:50
  • Rebound cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
  • Functional training cu Ana Tatar
    10:00 - 10:50
  • Pilates cu Eliza Petrescu
    11:00 - 11:50
  • Balet COPII & ADULTIcu Nicoleta Rionesei
    15:00 - 15:50
  • Balet COPIIcu Dorin Mirea
    16:00 - 16:50
  • Balet COPII (sala 2)cu Nicoleta Rionesei
    17:00 - 17:50
  • Balet ADULTIcu Dorin Mirea
    17:00 - 17:50
  • X-Tempo Energy cu Rares Coman
    18:00 - 18:50
  • Fesieri & Andomene cu Raluca Cristea
    19:00 - 19:50
  • Zumba cu Alexandra Karin
    20:00 - 20:50

Miercuri

  • Grup training cu Ana Tatar
    08:00 - 08:50
  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    09:00 - 09:50
  • X-Tempo Energy cu Rares Coman
    10:00 - 10:50
  • Yoga cu Eliza Petrescu
    11:00 - 11:50
  • Recuperare fizica cu Nicoleta Rionesei
    15:00 - 16:00
  • Balet COPIIcu Nicoleta Rionesei
    16:00 - 16:50
  • Balet COPII (sala 2)cu Nicoleta Rionesei
    17:00 - 17:50
  • Yogilates cu Eliza Petrescu

    17:00 - 17:50
  • TRX cu Nicolae Spataru
    18:00 - 18:50
  • Full body training cu Rares Coman
    19:00 - 19:50
  • Kangoo Jumps cu Lavinia Barzan
    20:00 - 20:50

Joi

  • Grup training cu Bogdan Ursu
    08:00 - 08:50
  • TRX cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
  • Functional training cu Ana Tatar
    10:00 - 10:50
  • Pilates cu Eliza Petrescu
    11:00 - 11:50
  • Balet COPII & ADULTIcu Nicoleta Rionesei
    16:00 - 16:50
  • Balet COPII & ADULTIcu Nicoleta Rionesei
    17:00 - 17:50
  • KHAI-BO cu Ana Hornoiu

    17:00 - 17:50
  • Circuit cu Nicolae Spataru
    18:00 - 18:50
  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    19:00 - 19:50
  • Limitless cu Rares si Raluca
    20:00 - 20:50

Vineri

  • Grup training cu Ana Tatar
    08:00 - 08:50
  • Tonifiere cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
  • Functional training cu Ana Tatar
    10:00 - 10:50
  • Balet ADULTIcu Dorin Mirea
    16:00 - 16:50
  • Balet ADULTIcu Dorin Mirea
    17:00 - 17:50
  • Kangoo Jumps cu Lavinia Barzan
    18:00 - 18:50
  • Zumba cu Alexandra Karin
    19:00 - 19:50
  • Kick Ass Bootcamp cu Ana Hornoiu
    20:00 - 20:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
08:00 - 09:00
Grup training
08:00
08:50
cu Ana Tatar
Grup trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Bogdan Ursu
Grup trainingcu Bogdan Ursu

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Ana Tatar
Grup trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Bogdan Ursu
Grup trainingcu Bogdan Ursu

Durata: 50
Grup training
08:00
08:50
cu Ana Tatar
Grup trainingcu Ana Tatar

Durata: 50

Luni

  • Grup training cu Ana Tatar
    08:00 - 08:50

Marti

  • Grup training cu Bogdan Ursu
    08:00 - 08:50

Miercuri

  • Grup training cu Ana Tatar
    08:00 - 08:50

Joi

  • Grup training cu Bogdan Ursu
    08:00 - 08:50

Vineri

  • Grup training cu Ana Tatar
    08:00 - 08:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
19:00 - 20:00
Zumba
19:00
19:50
cu Alexandra Karin
Zumbacu Alexandra Karin

Durata: 50
20:00 - 21:00
Zumba
20:00
20:50
cu Alexandra Karin
Zumbacu Alexandra Karin

Durata: 50

Marti

  • Zumba cu Alexandra Karin
    20:00 - 20:50

Vineri

  • Zumba cu Alexandra Karin
    19:00 - 19:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
09:00 - 10:00
Tonifiere
09:00
09:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
Tonifiere
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
Tonifierecu Raluca Cristea

Durata: 50
10:00 - 11:00
Tonifiere
10:00
10:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Tonifiere
19:00
19:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50
Tonifiere
19:00
19:50
cu Bogdan Ursu
Tonifierecu Bogdan Ursu

Durata: 50

Luni

  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    10:00 - 10:50
  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    19:00 - 19:50

Miercuri

  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    09:00 - 09:50

Joi

  • Tonifiere cu Bogdan Ursu
    19:00 - 19:50

Vineri

  • Tonifiere cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
09:00 - 10:00
Rebound
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
Reboundcu Raluca Cristea

Durata: 50

Marti

  • Rebound cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
09:00 - 10:00
TRX
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
TRXcu Raluca Cristea

Durata: 50
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
TRX
18:00
18:50
cu Nicolae Spataru
TRXcu Nicolae Spataru

Durata: 50

Miercuri

  • TRX cu Nicolae Spataru
    18:00 - 18:50

Joi

  • TRX cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
10:00 - 11:00
Functional training
10:00
10:50
cu Ana Tatar
Functional trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Functional training
10:00
10:50
cu Ana Tatar
Functional trainingcu Ana Tatar

Durata: 50
Functional training
10:00
10:50
cu Ana Tatar
Functional trainingcu Ana Tatar

Durata: 50

Marti

  • Functional training cu Ana Tatar
    10:00 - 10:50

Joi

  • Functional training cu Ana Tatar
    10:00 - 10:50

Vineri

  • Functional training cu Ana Tatar
    10:00 - 10:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
09:00 - 10:00
Fesieri & Andomene
09:00
09:50
cu Raluca Cristea
Fesieri & Andomenecu Raluca Cristea

Durata: 50
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
Fesieri & Andomene
19:00
19:50
cu Raluca Cristea
Fesieri & Andomenecu Raluca Cristea

Durata: 50

Luni

  • Fesieri & Andomene cu Raluca Cristea
    09:00 - 09:50

Marti

  • Fesieri & Andomene cu Raluca Cristea
    19:00 - 19:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
10:00 - 11:00
X-Tempo Energy
10:00
10:50
cu Rares Coman
X-Tempo Energycu Rares Coman

Durata: 50
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
X-Tempo Energy
18:00
18:50
cu Rares Coman
X-Tempo Energycu Rares Coman

Durata: 50

Marti

  • X-Tempo Energy cu Rares Coman
    18:00 - 18:50

Miercuri

  • X-Tempo Energy cu Rares Coman
    10:00 - 10:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
19:00 - 20:00
Full body training
19:00
19:50
cu Rares Coman
Full body trainingcu Rares Coman

Durata: 50

Miercuri

  • Full body training cu Rares Coman
    19:00 - 19:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
20:00 - 21:00
Limitless
20:00
20:50
cu Rares si Raluca
Limitlesscu Rares Coman si Raluca Cristea

Durata: 50
Limitless
20:00
20:50
cu Rares si Raluca
Limitlesscu Rares Coman si Raluca Cristea

Durata: 50

Luni

  • Limitless cu Rares si Raluca
    20:00 - 20:50

Joi

  • Limitless cu Rares si Raluca
    20:00 - 20:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
20:00 - 21:00
Kick Ass Bootcamp
20:00
20:50
cu Ana Hornoiu
Kick Ass Bootcampcu Ana Hornoiu

Durata: 50

Vineri

  • Kick Ass Bootcamp cu Ana Hornoiu
    20:00 - 20:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
18:00 - 19:00
Circuit
18:00
18:50
cu Nicolae Spataru
Circuitcu Nicolae Spataru

Durata: 50

Joi

  • Circuit cu Nicolae Spataru
    18:00 - 18:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
17:00 - 18:00
KHAI-BO
17:00
17:50
cu Ana Hornoiu

KHAI-BOcu Ana Hornoiu

Durata: 50

Joi

  • KHAI-BO cu Ana Hornoiu

    17:00 - 17:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
11:00 - 12:00
Pilates
11:00
11:50
cu Eliza Petrescu
Pilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50
Pilates
11:00
11:50
cu Eliza Petrescu
Pilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50

Marti

  • Pilates cu Eliza Petrescu
    11:00 - 11:50

Joi

  • Pilates cu Eliza Petrescu
    11:00 - 11:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
11:00 - 12:00
Yoga
11:00
11:50
cu Eliza Petrescu
Yogacu Eliza Petrescu

Durata: 50

Miercuri

  • Yoga cu Eliza Petrescu
    11:00 - 11:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
17:00 - 18:00
Yogilates
17:00
17:50
cu Eliza Petrescu
Yogilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50
Yogilates
17:00
17:50
cu Eliza Petrescu

Yogilatescu Eliza Petrescu

Durata: 50

Luni

  • Yogilates cu Eliza Petrescu
    17:00 - 17:50

Miercuri

  • Yogilates cu Eliza Petrescu

    17:00 - 17:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
15:00 - 16:00
Balet
COPII & ADULTI
15:00
15:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
16:00 - 17:00
Balet
COPII
16:00
16:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
Balet
COPII
16:00
16:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Balet
COPII & ADULTI
16:00
16:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Balet
ADULTI
16:00
16:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
17:00 - 18:00
Balet
COPII (sala 2)
17:00
17:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50

Balet
ADULTI
17:00
17:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50
Balet
COPII (sala 2)
17:00
17:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Balet
COPII & ADULTI
17:00
17:50
cu Nicoleta Rionesei
Baletcu Nicoleta Rionesei

Durata: 50
Balet
ADULTI
17:00
17:50
cu Dorin Mirea
Baletcu Dorin Mirea

Durata: 50

Marti

  • Balet COPII & ADULTIcu Nicoleta Rionesei
    15:00 - 15:50
  • Balet COPIIcu Dorin Mirea
    16:00 - 16:50
  • Balet COPII (sala 2)cu Nicoleta Rionesei
    17:00 - 17:50
  • Balet ADULTIcu Dorin Mirea
    17:00 - 17:50

Miercuri

  • Balet COPIIcu Nicoleta Rionesei
    16:00 - 16:50
  • Balet COPII (sala 2)cu Nicoleta Rionesei
    17:00 - 17:50

Joi

  • Balet COPII & ADULTIcu Nicoleta Rionesei
    16:00 - 16:50
  • Balet COPII & ADULTIcu Nicoleta Rionesei
    17:00 - 17:50

Vineri

  • Balet ADULTIcu Dorin Mirea
    16:00 - 16:50
  • Balet ADULTIcu Dorin Mirea
    17:00 - 17:50
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
15:00 - 16:00
Recuperare fizica
15:00
16:00
cu Nicoleta Rionesei
Recuperare fizicacu Nicoleta Rionesei

Durata: 50

Miercuri

  • Recuperare fizica cu Nicoleta Rionesei
    15:00 - 16:00
Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
18:00 - 19:00
Kangoo Jumps
18:00
18:50
cu Lavinia Barzan
Kangoo Jumpscu Lavinia Barzan

Durata: 50
Kangoo Jumps
18:00
18:50
cu Lavinia Barzan
Kangoo Jumpscu Lavinia Barzan

Durata: 50
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
Kangoo Jumps
20:00
20:50
cu Lavinia Barzan
Kangoo Jumpscu Lavinia Barzan

Durata: 50

Luni

  • Kangoo Jumps cu Lavinia Barzan
    18:00 - 18:50

Miercuri

  • Kangoo Jumps cu Lavinia Barzan
    20:00 - 20:50

Vineri

  • Kangoo Jumps cu Lavinia Barzan
    18:00 - 18:50
No events available!

PROGRAM

RealRyder

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata
09:00 - 09:30
RealRyder
09:00
09:50
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
RealRyder
09:00
09:50
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
RealRyder
09:00
09:50
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
RealRyder
09:00
09:50
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
RealRyder
09:00
09:50
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
RealRyder
10:30
11:20
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
RealRyder
18:30
19:20
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
RealRyder
18:30
19:20
cu Ciprian Flueras
RealRydercu Ciprian Flueras

Durata: 50
RealRyder
18:30
19:20
cu Ciprian Flueras
RealRydercu Ciprian Flueras

Durata: 50
RealRyder
18:30
19:20
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
RealRyder
19:30
20:20
cu Ciprian Flueras
RealRydercu Ciprian Flueras

Durata: 50
RealRyder
19:30
20:20
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
RealRyder
19:30
20:20
cu Ghini
RealRydercu Ghini

Durata: 50
RealRyder
19:30
20:20
cu Ciprian Flueras
RealRydercu Ciprian Flueras

Durata: 50
RealRyder
19:30
20:20
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
RealRyder
20:30
21:20
cu Rares Coman
RealRydercu Rares Coman

Durata: 50
21:00 - 21:30

Luni

  • RealRyder cu Rares Coman
    09:00 - 09:50
  • RealRyder cu Rares Coman
    18:30 - 19:20
  • RealRyder cu Ciprian Flueras
    19:30 - 20:20

Marti

  • RealRyder cu Rares Coman
    09:00 - 09:50
  • RealRyder cu Ciprian Flueras
    18:30 - 19:20
  • RealRyder cu Rares Coman
    19:30 - 20:20

Miercuri

  • RealRyder cu Rares Coman
    09:00 - 09:50
  • RealRyder cu Ciprian Flueras
    18:30 - 19:20
  • RealRyder cu Ghini
    19:30 - 20:20
  • RealRyder cu Rares Coman
    20:30 - 21:20

Joi

  • RealRyder cu Rares Coman
    09:00 - 09:50
  • RealRyder cu Rares Coman
    18:30 - 19:20
  • RealRyder cu Ciprian Flueras
    19:30 - 20:20

Vineri

  • RealRyder cu Rares Coman
    09:00 - 09:50
  • RealRyder cu Rares Coman
    19:30 - 20:20

Sambata

  • RealRyder cu Rares Coman
    10:30 - 11:20
No events available!